Azar
Azar

Azar APK v5.3.1 (Premium/Sınırsız Elmas) indir 2023

Azar, çevrendeki ve dünyadaki milyonlarca kişiyle anında bağlantı kurmanı sağlayan bir görüntülü sohbet uygulamasıdır

Android Android Eğlence
5 ( 514 puan )
Fiyat: $0
İsim Azar
Yayıncı Hyperconnect inc
Tür Eğlence
Boyut 100MB
Son Sürüm v4.28.0
MOD Premium/Sınırsız Taş
Orjinal Google Play
Azar is the most famous version in the Azar series of publisher Hyperconnect inc
Mod Version v4.28.0
Content Rating USK: 18 ve üzeri yaşlar

Azar ilk sunulmuş olduğu günden bu yana milyonlarca indirme sayısına ulaşmıştır. Yeni insanlarla kolayca tanışma ve söyleşi etme imkânı bulundurmakta olup, tercüme benzer biçimde varlıklı özellikleri vardır. Böylece karşınızdaki insanoğlunun konuşmuş olduğu dili bilmeseniz bile, tek yapmanız ihtiyaç duyulan aplikasyon ile gelen tercüme hususi durumunu kullanmaktır. Azar Hileli APK

Azar Premium APK Hilesi

Uygulamaya girdikten sonrasında konum ve cinsiyet bilgilerinizi seçebilir, böylece yeni kişilerle daha kolay şekilde tanışabilirsiniz. Bu sayede dünyanın neresinde olursa olsun, bir kişiyle bağlantı kurmanız oldukça kolaydır.

Eğer karşınızda kişinin dikkatini üzerinize çekmek istiyorsanız, kıymetli taşlar kullanarak armağan atmanız mümkündür. Aynı şekilde konuşmak için de taş istenir. Azar Premium APK burada devreye girerek, size sınırsız taş özelliği sunar. Bitse bile tek yapmanız ihtiyaç duyulan uygulamadan çıkıp yine girmektir.

Azar Premium APK Son Sürüm

Azar Premium tarafınca sunulan bu özellik birçok kişiye ilgi çekici geldiği için, Azar VIP indir benzer biçimde sorgular birçok şahıs tarafınca yapılmaktadır. Burada ilk olarak akıllı telefonların marketinde olmadığına değinilmelidir.

Dolayısıyla Google üstünden bulabileceğiniz APK dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekir. Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan mevzu, aynı anda iki Azar kullanamayacağınızdır. Bu sebeple düzgüsel uygulama, telefonunuzun ayarlar kısmındaki uygulama kaldırma ekranından silinmelidir.

azar apk hileazar apk indirazar apk 2021

 

Azar Premium APK Sınırsız Elmas

Akıllı telefonların marketlerinden indirilen uygulamalar otomatikman kurulduğu için, herhangi bir güçlük taşımaz. Sadece Google üstünden indirilen aplikasyonlar öncesinde bazı işlemler gerektirir. Eğer Azar Premium oluşturmak istiyorsanız, şu işlemleri yapmanız yeterlidir;

  1. Akıllı cihazınıza Azar Premium indirin.
  2. Eğer telefonunuz kuruluma izin vermezse, üçüncü taraf uygulamalarını yükleme izni vermeniz gerekir. Bunun için cihazınızın ayarlar kısmını açarak, güvenlik sekmesinden lüzumlu ayarlar yapılmalıdır.
  3. İndirdiğiniz APK dosyasına dokunarak, kurulum yapın.

Bundan sonrasında tek yapmanız ihtiyaç duyulan kurulumun tamamlanmasını beklemektir. Arkasından açarak söyleşi etmeye başlayabilirsiniz. Eğer bir süre kullanmanız arkasından silmek isterseniz bunu da ergonomik olarak tamamlayabilirsiniz.

Burada da aygıtınızın ayarlar kısmına giderek, uygulama kaldırma ekranında Azar Premium’u bulmanız gerekir. Arkasından tek yapmanız ihtiyaç duyulan silmedir.

azar apk 1azar apk mod

Azar APK Sınırsız Taş

Başka kişilerle konuşmak isteyen insanların ilk tercihlerinden önde gelen Azar, birçok özellik bulundurmaktadır. Azar APK da bunların hepsine haizdir. Yalnızca extra olarak sınırsız kıymetli taşları vardır.

Bu taşlar bilinmiş olduğu suretiyle başka kullanıcılar ile konuşmak, onlara armağan yollamak için kullanılır. Azar bu taşları kullanıcılarına sunmakla birlikte paralıdır. Dolayısıyla konuşmak istiyorsanız ve taşlarınız bitmişse, tek seçeneğiniz platformdan satın almaktır. Aksi durumda yazışma de kurulmaz.

Sadece Azar Premium burada devreye girerek, sizi satın alma dertlerinden kurtarmış olur. İçerisinde sınırsız kıymetli taş olduğundan bitme problemi olmadan istediğiniz kişilerle konuşabilir, onlara hediyeler yollayabilirsiniz. Eğer taşlarınız sıfırlanmışsa yine girip çıkarak yenileyebilirsiniz. Konuşma ve söyleşi uygulamalarının geniş bir kullanım bulmuş olduğu günümüzde, Azar Premium APK haiz olduğu sınırsız taş özelliğiyle birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Azar Premium Hileli, azar kıymetli taş hilesi


Artık indirmeye hazırsınız Azar ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir